JSOU JIŽ OD ROKU 1988
JAK UDĚLAT NEJLEPŠÍ MRAZÍKOVÝ DŽEM

JAK UDĚLAT NEJLEPŠÍ MRAZÍKOVÝ DŽEM

Když vytvoříte tento vlastnoručně vyrobený džem pro lednici a mrazničku, NIKDY se nevrátíte. Informuji vás, že sladká chuť čistých bobulí ve skutečnosti nemá obdoby u žádného typu zavařeného džemu. Kromě vlastnoručně vyrobených džemů z lednice a mrazničky nezahrnuje množství chemikálií, stejně jako barviva, která mohou obsahovat. Protože jistě existuje mnoho různých způsobů, jak získat jednoduchý, okamžitý džem z lednice a mrazničky, odhaluji vám způsoby, jak ho vytvořit!

JAK UDĚLAT NEJLEPŠÍ MRAZÍKOVÝ DŽEM

CO POTŘEBUJI K VÝROBĚ MRAZOVACÍHO DŽEMU?

Líbí se mi přesně, jak jednoduché a zároveň snadné je džem z lednice a mrazničky. Nemusíte se připravovat nebo dokonce stresovat připravovat vše. 3 snadné ingredience

jahody (nebo dokonce vaše možnost bobule)
pektin
cukr

 

JAKÝ DRUH PEKTINU POUŽÍVÁM?

Pektin je vlastně džem z lednice a mrazničky, který byste měli jíst bez vaření. Je to vlastně přesně to, co vytváří jeho zvětšení. Určitě existují 2 prominentní pektiny, ze kterých si můžete vybrat. Dovolte mi, abych vás informoval o výhodách mezi nimi, takže si můžete snadno vybrat přesně to, co si přejete koupit.

 

KDE MOHU KOUPIT PEKTINY?

Většina supermarketů to přináší po celý rok. Některé obchody (jako například Aim at) jistě přinesou pektin během letních/klesajících měsíců spolu se zpracováním na předních místech. Pektin můžete snadno objevit díky položce zpracování a nádobám. To ve skutečnosti obecně rozhodně není ve varném ostrově, ale v některých případech by to mohlo být. Obvykle se potřebuji zeptat partnera, kde se ve skutečnosti nacházejí položky zpracování! ha ha

 

KULIČKOVÝ REALFRUIT INSTANTNÍ PEKTIN

Tento pektin má ve skutečnosti vzdorovitě hodně extra hodnotu. Pokud skutečně provádíte velké dávky, dostanu tento pektin.
Sphere bezprostřední pektin vyžaduje mnohem méně cukru ve srovnání s určitým želé.
Tento okamžitý pektin je ve skutečnosti o něco méně hustý ve srovnání s určitým želé, to je ve skutečnosti pro 2 faktory a. mnohem méně b a cukru. zahušťovadlo je ve skutečnosti poněkud odlišné.
Parabolu můžete snadno duální nebo dokonce třícestnou

 

JIŽ JELL

I když nemusíte připravovat celou sadu džemu, kterou provádíte, musíte připravit určité želé spolu s trochou posypu, než jej přidáte k rozmačkanému ovoci.
Ve srovnání s různými jinými pektiny využívá mnohem mnohem více cukru (také pomáhá džemu zhoustnout)
PRO: ve srovnání s různými jinými pektiny vytváří mnohem hustší želé, jako je strukturní džem.
Z jednoho balení se dá získat přibližně 5 hrnků džemu (2 hrnky čistého ovoce a 4 hrnky cukru v každém balení) Je fantastické, pokud skutečně vytváříte malou sadu džemu. Parabolu nelze zdvojit.

 

JAK UDĚLAT NEJLEPŠÍ MRAZOVACÍ DŽEM BEZ VAŘENÍ

PŘIPRAVTE SI BOBULE

Začněte důkladným čištěním bobulí.
Pokud skutečně používáte jahody, zredukujte čerstvé konečky a vzniknou.

 

JAK DRVÍTE JAHODY

Používám svůj mixér k drcení mých bobulí. Můžete také snadno použít procesor na jídlo nebo dokonce drtič dlaně. Pokud máte jako kousky bobulí v džemu, jednoduše rytmus pro vámi preferovanou jednotnost.

 

PŘIPRAVTE SI PEKtin

Při přípravě pektinu dodržujte pokyny na obalu. Koule je ve skutečnosti tak jednoduchá, jako smíchání 2 polévkových lžic pektinu s 1 ⅔ hrnku cukru. Vysypte rozdrcené bobule do směsi a misky.

 

TIPY NA ZDVOJNÁSOBENÍ RECEPTU

Pokud používáte určité želé, NEMŮŽETE misku zdvojit. Určitě se to nezvětší úplně stejně. Pokud skutečně používáte pravé ovoce Sphere, můžete snadno třícestnou sadu, ale nepřekračujte 6 hrnků ovoce v každé sadě.

 

POSTUPUJTE PODLE POKYNŮ NA KRABICE

U každého pektinu budete chtít při výrobě džemu dodržet pokyny na obalu. Po tomto umístění se jam v prostorech s omezenou oblohou poté, co skutečně strávily vhodné množství vašeho času při prostorové teplotě.

 

DALŠÍ PŘÍRUČNÉ PŘEDMĚTY

Při nabírání džemu přímo do nádob používám kanál. Skutečně snižuje nepořádek vzadu!
Také opravdu rád používám skleněné nádoby. Ta víčka jsou opravdu neuvěřitelná! stejně jako jen kolem 2 $ ve walmartu.

 

TADY JE NĚKOLIK TIPŮ PRO POUŽITÍ SKLENĚNÝCH NÁDOB PŘI ZMRAZOVÁNÍ.

ponechat kolem v na vrcholu pro džem směrem k rozšíření.
NIKDY nepoužívejte nádobu z ledového skla pod teplou vodou směrem k rozmrznutí. Umístění v chladničce nebo dokonce na reagovat, stejně jako nechat rozmrazit normálně.